Pageloader

ADS METAL A.Ş.

ADS Metal Elektrik İthalat-İhracat Sanayi A.Ş 2009 yılında dalga duvar,trafo kazanı üretimi ve trafo kazan aksesuarları üzerine Ankara da kurulmuştur. Faaliyet konularımız dalga duvarlı kazan,dalga duvar,güç trafo kazanı,dağıtım trafo kazanı ,kablo kutusu ve diğer transformatör aksesuarlarıdır.

Bünyesinde, 2 adet yurtdışı menşeli dalga duvar şekillendirme makinesine, 1 Adet Kazan Üretim ve yüzey işlemleri tesisine sahiptir.

ADS Metal Elektrik İthalat-İhracat Sanayi A.Ş 2009 yılında dalga duvar,trafo kazanı üretimi ve trafo kazan aksesuarları üzerine Ankarada kurulmuştur.Faaliyet konularımız dalga duvarlı kazan,dalga duvar,güç trafo kazanı,dağıtım trafo kazanı ,kablo kutusu ve diğer transformatör aksesuarlarıdır.

Çevre ve insan sağlığına saygılı,modern ve etkin personel gücümüz ile üretimimizi her geçen gün dahada ileri noktalara taşıyarak,sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını sağlama noktasında müşteri-tedarikçi ilişkisini kırarak,sizlere uygun maliyet oranlarında yüksek kaliteyi kısa zamanda sevk ederek,çözüm ortağınız oluyoruz.Teknolojiyi takip ederek geliştirdiğimiz yeteneklerimizi sizlerle paylaşmak bizleri mutlu etmektedir.

Kimiz Biz?

ADS Metal Elektrik İthalat-İhracat Sanayi A.Ş 2009 yılında dalga duvar,trafo kazanı üretimi ve trafo kazan aksesuarları üzerine Ankarada kurulmuştur. Faaliyet konularımız dalga duvarlı kazan,dalga duvar,güç trafo kazanı,dağıtım trafo kazanı ,kablo kutusu ve diğer transformatör aksesuarlarıdır.

Neler Yaparız...

Bünyesinde, 2 adet yurt dışı menşeli dalga duvar şekillendirme makinesine, 1 Adet Kazan Üretim ve yüzey işlemleri tesisine sahiptir.

Nasıl Çalışırız?

Firmalardan gelen her türlü talepleri karşılayacak kapasiteye sahip olan ADS Metal, satış sonrası da yüksek kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?