Pageloader

Misyonumuz ve Vizyonumuz

//Misyonumuz ve Vizyonumuz

VİZYONUMUZ

Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını bilerek, esnek üretim anlayışımızla iş performanslarını artırırken maliyetlerinde tasarruf etmelerini sağlamak.

MİSYONUMUZ

Trafo Kazanları,dalga duvar ve diğer aksesuarların üretiminde uluslar arası standartlarda kaliteli üretim yaparak ,pazarda aranan marka olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Liderlik -Yenilikçilik-Verimlilik-Müşteri Odaklı Çalışmak

KALİTE POLİTİKAMIZ

ADS üst yönetimi; Kurumsal kültürü referans alarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerine (TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, OHSAS 18001) doğrultusunda Entegre Yönetim Politikası’nı beyan eder.

Organizasyon

Organizasyon da , süreçlerinde; uygun bilgi, yetenek, eğitim ve tecrübeye sahip personellerin görevlendirilmesini sağlamak,müşteri şartlarına ve insani değerlere uygun bir çalışma koşulları oluşturmak ve uygulamak,

Operasyonel

Trafo Kazan ve Komponentleri konusunda yurt içinde ve yurt dışında bilinen, güvenilen ve tercih edilen bir kuruluş olmak, Operasyonel süreçlerde aksamaya meydan vermemek, müşteri memnuniyetsizliğini önlemek,

Faaliyet

Yürüttüğü tüm faaliyetlerinde; çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek ve geri dönüştürülebilir atıklarını değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımlarını azaltarak doğal varlıkları korumak , çevreye etki eden tüm faaliyetlerini olumlu yönde geliştirmek için, gerekli tedbirleri almak ve aldırmak,

Bizden Haberler

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi`{`tt`}`ni Ziyaret Ettik.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, ATO Congresium’da düzenlenen 2. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’ni ziyaret ettik.

Detaylar

The Personal Statement is one of the most crucial parts of applying for college admission

It’s a great opportunity to write about your thoughts and ambitions for termpapersworld.com/ yourself, your own future and where you hope to go in life. Every high school student should at least take this seriously. Here are a Couple of things that will help you create a personal statement that will Stick out and Provide you the most benefit: